MODUL

logo_TEM_modulVýrobky řady MODUL firmy TEM jsou designové prvky umožňující vytvořit variabilní sestavu přesně podle požadavků zákazníka. Široký výběr barev usnadní sladění v interiéru, modulární systém zase umožní sestavit komponenty přesně podle požadovaných funkcí. Kromě designu Vám řada MODUL samozřejmě také nabídne kvalitu zavedené společnosti, která je stvrzena řadou získaných certifikátů.

Výhody modulárního systému MODUL

Modulární systém spínačů, zásuvek a dalších elektroinstalačních přístrojů MODUL přináší:

  • univerzálnost – pro různé způsoby montáže a povrchů, pro různé typy zapojení, lze snadno kombinovat různé systémové prvky, montážní rámečky jsou stejné pro všechny designové řady, vše lze snadno přizpůsobit jakémukoliv prostoru, místnosti…
  • individualitu – široké možnosti volby ze tří designových řad: MODUL LINE, MODUL SOFT, MODUL PURE. Rámečky MODUL PURE jsou vyrobeny z PŘÍRODNÍCH materiálů.
  • snadné sestavení, snadnou výměnu prvků a rámečků, snadnou údržbu
  • výjimečný design, velké množství barev, materiálůclanek_modul

Skladba modulárního systému MODUL

Výrobky MODUL se skládají z:

  • přístrojů
  • krytů (v některých případech jsou v sadě s přístrojem)
  • montážních rámečků
  • designových rámečků

TEM sestava MODUL

Přístroje pro řadu MODUL jsou nabízeny ve velkém množství variant a typů, jsou tedy připraveny pokrýt veškeré potřeby moderní domácnosti i firmy. Kromě různých typů zásuvek, komunikačních zásuvek a spínačů jsou v nabídce přístrojů MODUL i termostaty, snímače pohybu, stmívače (klasické i univerzální TOUCH), kartové spínače, časové spínače, svítidla a zvonky.clanek_modulyKryty jsou dostupné ve čtyřech různých barvách. Designové rámečky jsou dostupné ve velkém množství barevných variant, z nichž jsou podle provedení rozděleny do tří řad – MODUL PURE, MODUL SOFT a MODUL LINE. Kromě barvy rámečku lze zvolit i jeho konfiguraci:

clanek_rámečky_MODUL_doplněnéPro kompletní nabídku si prohlédněte elektronický katalog, nebo navštivte oddělení s výrobky TEM v našem internetovém obchodu ELIMA – elektroinstalační materiál. Spínače a zásuvky MODUL lze zakoupit u vybraných prodejců elektroinstalačního materiálu.line_touch

Představení systému MODUL

MODUL MANAGER

Pro snadné specifikování všech prvků sestav spínačů a zásuvek MODUL připravila firma TEM speciální internetovou aplikaci MODUL MANAGER.

TEM MODUL MANAGER

 

Antibakteriální program MODUL

Pro místa se zvýšenými požadavky na higienu zařadila společnost TEM do své řady MODUL komponenty Antibakteriálního programu MODUL s přídavkem stříbrných iontů. Stříbro je charakteristické svými přírodními dlouhotrvajícími a efektivními antibakteriálními vlastnostmi. Jeho užití je zdravé, je šetrné k přírodnímu prostředí, a tím se stává vhodným doplněním obrany proti nežádoucím organismům. Komponenty Antibakteriálního programu MODUL s přídavkem stříbra podporují hygienickou čistotu a chrání lidské zdraví. Jednotlivé části jsou navrženy pro snadné čištění a údržbu. Antibakteriální rámečky, klapky vypínačů a zásuvky lze kombinovat s běžnými instalačními rámečky a spínači řady MODUL. Kvalita Antibakteriálního programu MODUL byla ověřena nezávislými laboratorními testy podle vysokých japonských standardů JIS Z 2801.

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.