Biopass – odemykání bez klíčů

Už žádné hledání klíčů po kapsách a kabelkách. Nikdy ho neztratíte. Vždy s vámi. Odemkněte prostě svým prstem. Bezpečně, pohodlně, rychle a snadno.

Biopass je nová generace spínače k odemykání bez klíčů. Spojuje pokročilou technologii rozeznávání otisků prstů a rychlého otvírání vstupních dveří.
Velice snadné použití – otisk prstu je vždy s vámi
Svůj prst pouze přiložíte na spínač Biopass a dveře vašeho domova nebo kanceláře se otevřou. Je to tak snadné, a tak velice bezpečné.

Snadné ovládání pomocí aplikace

Biopass ovládáte pomocí mobilní aplikace, která vám umožňuje:

  • správu administrátorů, uživatelů a otisků prstů,
  • přidělování rozvrhu, resp. omezování vstupu jednotlivých uživatelů,
  • historii vstupů uživatelů,
  • správu spínače pomocí několika různých mobilních zařízení,
  • uložení až 500 otisků prstů.

Kombinování spínače Biopass s nejrůznějšími dekorativními rámečky MODUL

Biopass je dokonale přizpůsoben modulárnímu systému MODUL, proto ho můžete snadno namontovat do podomítkové krabice. Můžete také vybírat z 3 různých designových řad dekorativních rámečků – Line, Soft a Pure.

Vysoký stupeň bezpečí

Řídící jednotka, která zajišťuje odemykání dveří, je bezpečně uložena v podomítkové krabici nebo v rozvodné skříni (na DIN liště) na vnitřní straně objektu a přístup k ní z venkovní strany není možný. Komunikace mezi spínačem a vnitřní jednotkou, kde se nachází relé, je chráněna 256bitovým šifrováním. Tato úroveň ochrany je tak stejně vysoká jako u vašeho internetového bankovnictví.

Kontrola přístupu k různým účelům a místnostem

Biopass je určen jak pro běžné, tak pro firemní uživatele, protože se může používat i k odemykání obchodních i skladovacích prostor a k omezování přístupu do speciálních prostorů nebo oddělení (bankovních trezorů, archivů, operačních sálů, garáží, serverových skříní…).

Integrovaná LED zářivka

Světelné signály informují o stavu Biopassu.

O nastaveních a fungování aplikace si můžete přečíst více tady.