Modul EDGE

Nová prestižní řada MODUL EDGE nabízí zvláštní smyslový a vizuální zážitek jako nikdy předtím. Troufnete si?

Prestižní materiály

Díky působivému zpracování zazáří hliník v novém světle – kovových dekorativních rámečků EDGE. Ve třech barevných provedeních hodných pozornosti: stříbrné, zlaté a antracitové.

Čistota skla umožňuje světlu pohrát si a projevit se v nových dekorativních skleněných rámečcích EDGE. Kontrastní barvy, černá a bílá, uspokojí i ten nejnáročnější vkus.

Troufalost kolíkových spínačů

»Kolíkové« přepínače ve 4 různých barvách pro vytvoření inovativního a jedinečného zážitku. Soulad »kolíků« ve čtyřech barevných esencích s kovovými a skleněnými rámečky EDGE vytváří jedinečný sofistikovaný vzhled.

Minimalizmus nebo retro?

S EDGE se můžete přizpůsobit jak modernímu minimalistickému designu, tak bohatému retro stylu, splní i ta nejnáročnější očekávání novostaveb a rekonstrukcí.

Je navržen pro použití s kolíkovými přepínači a zároveň umožňuje kombinování se všemi stávajícími modulárními prvky MODUL.

Modulární koncepce

BARVY

Libovolně kombinujte barvy kolíkových spínačů a rámečků a vytvářejte jedinečné kombinace, které dokonale vyhovují vaší vizi o estetickém bydlení.

MATERIÁLY

Klidná elegance skla nebo troufalost kovu? Zajistili jsme, že obojí vypadá skvěle, takže neexistují žádná špatná rozhodnutí.

KOMBINACE

Modulární koncepce spínače umožňuje libovolně měnit rámeček, takže můžete spínače vždy přizpůsobit požadovanému stylu a designu interiéru.

Buďte troufalí, přepněte na EDGE

Vítejte ve světě, kde se nostalgický šarm snoubí s nadčasovou sofistikovaností moderního minimalismu.