VÍTEJTE

RODINA MODUL

Vdechněte interiéru osobní ráz a váš styl zdůrazněte spínači a zásuvkami z rodiny Modul.

DESIGNOVÉ ŘADY

Designové řady Pure, Line, Soft a Edge jsou odrazem moderního, rafinovaného a individuálního životního stylu.

Modul Line

MODERNÍ DESIGN

Čisté, rovné linie vytvářejí nadčasový design. Dokonalý, rovně formovaný tenký profil a ergonomie měkkého dotyku poskytují špičkový vzhled ze všech stran.

Modul Soft

TEPLO DOMOVA

Dokonalost měkkého tvaru jsme rozšířili decentním výběrem barev a speciálními vrstvami, které cítíte během dotyku.

Modul Pure

POCIT PŘÍRODY

Z čistých, neposkvrněných podob nově zrozeného světa vzklíčil příběh PURE. Dotyk přírodních motivů jsme zkombinovali s rafinovaným vkusem pro linie a tvar a vetkali nitě špičkové technologie.

Modul Edge

RETRO ŠMRNC

Prestižní řada nabízející mimořádně smyslný a vizuální zážitek jako nikdy předtím. Troufnete si?

Čisté, rovné linie vytvářejí nadčasový design. Dokonalý, rovně formovaný tenký profil a ergonomie měkkého dotyku poskytují špičkový vzhled ze všech stran.

Připravte se na elegantní dokonalost rovných tvarů. Vyzkoušejte velkolepost povrchů, které si něžně pohrávají s moderními prvky vaší místnosti. Speciálně pro vás jsme vyvinuli technologii Soft Touch, aby byl každý Váš dotyk zvláštním zážitkem.

Dokonalost měkkého tvaru jsme rozšířili o decentní výběr barev a speciální vrstvy, které cítíte během dotyku.

Dovolte, aby zaoblené tvary a něžné přechody přinesly měkkost do Vašeho domova.

Z čistých, neposkvrněných podob nově zrozeného světa vzklíčil příběh PURE. Dotyk přírodních motivů jsme zkombinovali s rafinovaným vkusem pro linie a tvar a vetkali nitě špičkové technologie. rafinovaným vkusem pro linie a tvar a vetkali nitě špičkové technologie.

Řada spínačů Pure se vyznačuje přírodními materiály: kovem, dřevem, sklem. Speciální dotyk vyjádřený jedinečným tvarem. Je výrazná, ale nikoliv vlezlá. Vyzařuje smyslnost, rafinovanost, kritéria vysokého standardu a samozřejmě čistotu.

Rodina MODUL se rozrostla o nového člena. EDGE do světa přepínačů vnáší nezapomenutelný hmatový zážitek. Každý detail nové řady se odráží více než půlstoletí zkušeností, v nichž se uplatňují rozsáhlé znalosti o materiálech, rozšířené o nejmodernější technologie.

Spínače EDGE mají jedinečný retro šmrnc, který v harmonii s moderním minimalizmem vytvářísvět sofistikovaných kontrastních vzorů,čistých linií a ušlechtilých materiálů. Ty si odvážně razí vlastní cestu mezi nostalgií a prestiží budoucnosti.

Modul

MODULÁRNOST

Vytvořili jsme komplexní systém. Najdete v něm veškeré prvky pro libovolnou sestavu. Základními prvky systému jsou moduly. Můžete je kombinovat vodorovně nebo svisle.

Modul

UNIVERZÁLNOST

Systém se vyznačuje kompletním výběrem prvků a snadnou montáží. Sadu spínačů můžete do místnosti umístit mnoha způsoby. Do krabic kulatých nebo hranatých, samostatných nebo v řadě.

Modul

JEDNODUCHOST

Funkční prvky snadno upevní na montážní rámeček. Vyvinuli jsme pro Vás řešení ve stylu „zaklapnout, vyklapnout“, které vám zkrátí čas montáže. Připojovací kontakty jsou snadno přístupné z přední strany.

Modul

MONTÁŽ

Modul můžete namontovat na jakýkoli druh stěny, ať už je klasická, sádrokartonová nebo betonová. Montáž je snadná, nabízí Vám možnosti sestavování hranatých nebo kulatých krabic na odpovídající vzdálenosti. Použité materiály plní vysoké normy kvality.

Modul

SESTAVITELNOST

Modul vám nabízí mnoho možností i při použití kulatých krabic. Můžete je spojovat vodorovně nebo svisle, samostatně nebo ve skupinách. Kovový montážní rámeček zajišťuje vynikající stabilitu i při hrubém zacházení a je vhodný pro všechny dekorativní rámečky.

Modul

VÝROBKY

SPÍNAČE

ZÁSUVKY

KOMFORT/ELEKTRONIKA

DEKORATIVNÍ RÁMEČKY

Modul

ZVLÁŠTNOSTI

KOMFORT VÝKONNÝCH USB NABÍJEČEK

Nová generace LED stmívačů programu MODUL

NOVÁ INSTALACE STMÍVAČE TEM PRO LED SVĚTLA

Biopass – odemykání bez klíčů

Designový bezdotykový spínač pro větší komfort

PŘENOSNÉ NOUZOVÉ LED OSVĚTLENÍ 2M

3D světlo

ZAŘIZUJETE DOMOV, KANCELÁŘ NEBO DÍLNU?

Modul můžete použít jak v obytných, tak i pracovních místnostech, v soukromých a veřejných budovách.

Je jedinečný tím, že můžete spínače a zásuvky montovat tam, kde je potřebujete.