EKONOMIK

Představujeme řadu Ekonomik – moderní jednoduchá elegance

Řada spínačů a zásuvek Ekonomik společnosti TEM přináší neutrální, kompaktní a TEM EKONOMIKelegantní design, který zapadne do každého moderního domácího a pracovního prostředí. I u této řady je možnost výběru barevných variant, které umožní přizpůsobit přístroj podle barvy Vašeho interiéru. Volit můžete i mezi lesklým reflexním povrchem a moderním kovovým vzhledem.

Pokud potřebujete zvýraznit a odlišit své spínače, nabízí se řada barevných doplňků Ekonomik Color.

Ekonomik Color

Ekonomik Color

Systém domovního elektroinstalačního materiálu Ekonomik je plně konfigurovatelný, umožňuje vytvořit sestavu podle Vašich potřeb. Přístroje se vkládají do rámečků (kromě dvojitých zásuvek), které se dodávají v různých variantách. Kromě běžného jednorámečku jsou k dispozici vícenásobné rámečky se 2 až 4 pozicemi a k vertikální či horizontální montáži.

clanek_ramecky_ekonomik

U přístrojů Ekonomik jsou k dispozici různé varianty spínačů, zásuvky, komunikační a datové zásuvky a stmívače. Řada Ekonomik tak dokáže pokrýt většinu potřeb každé moderní domácnosti. Je určena pro použití se systémem standardních kulatých krabic. Můžete s ním tvořit jednoduché i náročnější instalace, stačí pouze zvolit správnou sestavu vyhovující Vašim potřebám. Bezšroubové kontakty (pro měděné vodiče) ušetří čas při montáži prvků, a příznivá cena potěší  Vaši peněženku.

TEM EKONOMIK

Samozřejmostí je kvalita prověřeného výrobce a použití kvalitních materiálů. Spínače a zásuvky Ekonomik a jejich kompletní nabídku můžete vidět a objednat v internetovém obchodu firmy ELIMA – elektroinstalační materiál a u dalších vybraných prodejců elektroinstalačního materiálu.

clanek_ekonomik

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.