Modul Manager

TEM Modul Manager v Češtině

Vyzkoušejte si Modul manager od společnosti TEM Čatež d.d. a sestavte si vypínače a zásuvky pro moderní elektroinstalaci ve Vaší domácnosti, kanceláři nebo jiných komerčních prostorech.

TEM Čatež d.d. nabízí v aplikaci Modul Manager všechny produkty svého jedinečného modulárního systému elektroinstalačního materiálu TEM Modul. Můžete si zde natipovat svou novou kompletní elektroinstalaci, jejíž tvorbou Vás aplikace jednoduše provede, nebo si jen prohlédnout novinky díky tomu, že aplikace Modul Manager je vždy aktuální. Ovládání aplikace je velmi jednoduché a intuitivní a i proto se stane lehce Vaším „parťákem“.

Příklad použití Modul manageru

Náhled Modul Manageru

V aplikaci si můžete vybrat z variant TEM Modul Pure, TEM Modul Line a TEM Modul Soft. Všechny varianty jsou k dispozici ve všech vyráběných barvách a tak máte při výběru velké možnosti kombinací, abyste si mohli vše přizpůsobit tak, jak by Vám vyhovovalo.

Díky Modul Manager si ušetříte plno starostí s objednáváním, jelikož budete rovnou vědět přesný počet vypínačů, rámečků, zásuvek, krabiček a ostatního příslušenství. Modul Manager Vám pomůže s jejich výběrem a na konci Vám poskytne kompletní soupis všech součástek.

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.