Svá zařízení nabijete snadno a pohodlně výkonnými USB nabíječkami MODUL

V dnešní záplavě mobilních telefonů, chytrých hodinek, tabletů, sportovních kamer, navigačních a dalších elektronických zařízení se jejich nabíjení stalo již běžnou každodenní rutinou.

Rychle se vám nahromadí různé adaptéry, konektory, kabely, proto vám TEM nabízí jednoduché řešení – výkonné USB nabíječky EM67 a EM68. Jsou koncipovány jako 1modulární prvek a montují se stejně jako obyčejná elektrická zásuvka Modul.

USB nabíječky EM67 a EM68, instalované na vašich pracovních stolech, v kancelářích nebo jako samostatná »zásuvka« v bytě nebo ve veřejných prostorech, zajistí větší komfort a spolehlivost nabíjení vašich elektronických zařízení. 

USB nabíječky jsou i přes své malé rozměry velice výkonné, proto svá zařízení snadno a rychle nabijete pomocí standardního konektoru A (EM67) nebo kombinovaného konektoru A a novějšího C (EM68). 

Obě nabíječky EM67 a EM68 jsou vybaveny dvěma nabíjecími konektory (proud 2,4 A a 3,0 A). Tak umožňují výkonné nabíjení dvou zařízení současně. V případě nabíjení 1 zařízení je jmenovitý výkon zachován, při nabíjení 2 zařízení je výstupní výkon rozdělen.

USB nabíječky ve velikosti 1M – nejrůznější možnosti instalace a kombinace s prvky

K dispozici jsou ve velikosti 1 modulu, proto je můžete velice snadno kombinovat  s modulárními spínači, zásuvkami a dalšími funkčními prvky MODUL. Tímto způsobem můžete spojit několik funkcí na jednom místě a vytvořit unikátní kombinace přizpůsobené vašim přáním a potřebám.

Technický návod k zapojení a použití nových USB nabíječek je k dispozici tady.

Široký výběr barev USB nabíječek

Díky dostupnosti v pěti barvách je zajištěn i estetický vzhled a přizpůsobivost USB nabíječek Modul vašemu vkusu, přáním a určitému interiéru.

USB nabíječky můžete vybírat ve vaší nejoblíbenější barvě:

  • bílá,
  • béžová,
  • stříbrná,
  • černá
  • a antracitová.

USB nabíječky můžete tímto způsobem snadno zakomponovat do atmosféry svých obchodních, veřejných nebo soukromých prostorů a se zvolenými dekorativními rámečky Pure, Soft nebo Line dosáhnete moderního vzhledu a rafinovaným způsobem obohatíte své obytné nebo pracovní místnosti.

Více o další nabídce modulárních spínačů a zásuvek MODUL najdete na www.tem-cz.cz.