MODUL MANAGER

MODUL MANAGER umožňuje snadno sestavit seznamy komponentů modulárního systému elektrointalančního materiálu MODUL dodávaný firmou TEM. MODUL MANAGER je vhodný pro koncové zákazníky, montážní firmy i obchodníky. MODUL MANAGER lze používat na počítači, tabletu i telefonu.

Přejděte přímo do aplikace MODUL MANAGER na adresu http://modulmanager.tem.si/cz/ nebo si přečtěte návod pro práci s Modul Managerem.

Ovládání MODUL MANAGERu

MODUL MANAGER je rozdělený do 3 základních částí – Nastavit, Zkompletovat a Vytisknout.

NastavitNastavit

Nejprve se v části Nastavit připravuje struktura objektu. Uživatel vytváří patra a místnosti, pro které jsou spínače a zásuvky určeny.

SestavitZkompletovat

V části Zkompletovat se do vytvořených místností sestavují požadované sety – sestavy spínačů a zásuvek. MODUL MANAGER vede uživatele tak, aby všechny díly byly společně použitelné pro sestavení kompletních výrobků a aby žádné díly nechyběly.

VytisknoutVytisknout

Vytištění nebo vyexportování seznamů setříděných podle místností, nebo podle výrobků, je možné v části Vytisknout.

Další části MODUL MANAGERU jsou přístupné po přihlášení.

MODUL MANAGER - Můj profilMůj profil

V části Můj profil, přístupné přihlášeným zákazníkům, je možné spravovat všechny objekty, které uživatel založil. Montážní firma tak může připravovat sestavy spínačů a zásuvek pro více zákazníků zároveň. Dále zde lze měnit údaje o zákazníkovi a měnit heslo pro přihlášení.

MODUL MANAGER naleznete na adrese http://modulmanager.tem.si/cz/.

Vyzkoušejté si práci s MODUL MANAGEREM podle jednoduchého návodu pro práci s Modul Managerem.

TEM MODUL MANAGER

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.